Vagina face. Test reakcji otoczenia na polskich ulicach

Od dawna uważałam, że poduszki podróżne nie są dobrym pomysłem, zarówno pod względem ich praktyczności - wcale nie są wygodne - jak i walorów estetycznych. Każda wygląda jak kołnierz ortopedyczny, a osoba zasypiająca, jakby właśnie wyszła ze szpitala dla nie do końca zdrowych umysłowo.

Ostrich Pillow

Ostrich Pillow

Spanie w podróży

Wszystko się zmieniło, gdy pierwszy raz zobaczyłam „vagina face” w jednym z twitterowych postów. Ostrich Pillow, bo tak nazywa się projekt, jest odpowiedzią na to, w jaki sposób można wygodnie zasnąć, nie wzbudzając jednocześnie politowania na twarzach ludzi.

Koncept został stworzony w Stanach Zjednoczonych, wrzucony na Kickstartera i niedługo po tym sfinansowany. Najdziwniejsza poduszka świata — bo tak nazwano ją zaraz po tym, gdy projekt ujrzał światło dzienne — dostępna jest od dawna w różnych zakątkach globu, pytanie dlaczego nadal wciąż tak mało popularna?

„Perfect target for a thief”, „this shit has to be a joke”, „for bad hair day” - może dlatego?

Ostrich Pillow

Łóżko zawsze pod ręką. I głową

Ostrich Pillow jest czymś na kształt kasku. Mamy tu miejsce na nos oraz dwa otwory w okolicach uszu, umożliwiające włożenie rąk do środka i oparcie się o np. stół. W razie, gdyby zachciało Ci się zdrzemnąć akurat w pracy, przy biurku, czy w szkole na lekcji. Konstrukcja jest głęboko przemyślana, poduszka zakrywa oczy, tak by zawsze było ciemno, a materiał otula całą głowę, szczelnie izolując zakłócenia z zewnątrz oraz dając duży komfort użytkownikowi.

Sam pomysł nie jest zły. Możesz się zdrzemnąć gdziekolwiek zechcesz. Pociąg, metro, najbliższe biurko, kawałek podłogi. Schody zaczynają się w momencie, gdy już zdecydujesz, że nadszedł czas na wyciagnięcie tego czegoś z torby.

Pytanie „co to k*a jest?!” nasuwa się na usta obserwatorom z zewnątrz niemalże od razu. Niby okrągłe. Pluszowe. Szare z czymś kolorowym. Wygląda jak ufo. Wagina. Małż z dziurą. Coś do słuchania muzyki. Czapka ochronna na wypadek niebezpieczeństwa. To tylko niektóre ze stwierdzeń, z którymi spotkałam się zaraz po rozpoczęciu pierwszej drzemki.

Ostrich Pillow

Zobacz również: Level Up - bar dla graczy - relacja

Gdzie te wywietrzniki?

Poduszka może nie jest najmniej rzucającym się w oczy akcesorium podróżniczym, ale wywołuje pozytywne reakcje, a przy tym nie można zarzucić jej braku funkcjonalności Poza tym, to ciekawa pod względem designu zabawka, nie tylko dla gimbazy (btw, mam 26 lat), ale również dla dorosłych zainteresowanych połączeniem przyjemnego z pożytecznym.

W Ostrich Pillow widzę podstawowy mankament. Jeżeli chodzi o kobiety, problemem może być make up, który prawdopodobnie przy wysokich temperaturach ugotuje się w środku poduszki. Pomadka na brodzie, czy jedno oko w kształcie pandy może nie tylko umilić czas podróżującym obok turystom, ale także zniechęcić właścicielkę do kolejnego zaśnięcia. I po co?

Producent nie pomyślał o dodatkowych wywietrznikach, systemie napędzającym wiatr czy akcesoriom, które powinien dołączyć do wersji dla kobiet. Kosmetyczka, waciki, tonik do twarzy.

To be an ostrich. Zobacz, jak to naprawdę wygląda:

Tu znajdziesz moje inne filmy #testowane na ludziach.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Rozrywka:

Najlepsze książki science fiction. Niezbędnik nie tylko dla wielbicieli gatunku 10 najciekawszych statków kosmicznych z filmów. Czym latali Ellen Ripley i Boba Fett? Gwiezdny kupiec, czyli Monopol spotyka EVE Online. Legendarna planszówka PRL-u Nazistowska czekolada. Prawie jak jajko niespodzianka Wahadłowiec Buran. Rdzewiejące resztki radzieckiego programu promów kosmicznych Pierwsza gra na peceta powstała w ciągu jednej nocy. Napisał ją Bill Gates - zobacz, jak wyglądała 10 najdroższych samolotów i śmigłowców wojskowych świata Lech Wałęsa: ulubiony polityk internautów „Piksele”, czyli 8-bitowa apokalipsa. Poznajesz tych bohaterów? Gadżety erotyczne, jakich świat nie widział. Jaki wpływ na seks mają nowe technologie? Najlepsze filmy science fiction Piractwo było problemem pecetów? To kłamstwo twórców Seriale i filmy o nowych technologiach nam szkodzą. Przez nie bujamy w obłokach Linux, DDoS i serwerownia. Mr. Robot popisuje się fachowością, ale to nie jest dobry serial o hakerach Apple usuwa niewygodne symbole. Niewolnictwo? Zapomnijcie! Niczego takiego nie było Lubisz pisać? Zostań blogerem Gadżetomanii Katastrofalna jakość pecetowego Batman: Arkham Knight. Nie śmiejcie się z PC: zepsute gry to problem wszystkich Świecąca ubikacja, minutnik dla kierowców, gadająca Buka. Zobacz najdziwniejsze gadżety z ostatnich dni Pali, niszczy, podgrzewa i łamie drogie sprzęty. Kim jest TechRax i dlaczego to robi? Smutny los pecetowca. Wymagania sprzętowe Wiedźmin 3: Dziki Gon to duży problem Moralne dylematy w grach. Momenty, które zmusiły mnie do zastanowienia 10 najlepszych gier E3 według redakcji Gadżetomanii Pornhub nakręci porno w Kosmosie. Na orbitę poleci Łysy z Brazzers! Dlaczego w Wiedźminie 3 nie ma czarnoskórych? Proszę o logiczną odpowiedź - na razie jej nie widzę